Beste Buurtgenoten,
In de afgelopen acht dagen hebben maar liefst 49 donateurs gezamenlijk €1400 gedoneerd. Hiervoor hartelijk dank voor uw bijdrage aan het hartveilig maken van de buurt.
We zijn er echter nog niet helemaal; er ontbreekt nog een bedrag van €295 om ons doel volledig te bereiken.
Een van onze bewoners attendeerde ons erop dat e-mails met meer dan 10 adressen in BCC soms in de spamfolder terecht kunnen komen. Daarom sturen wij u deze herinnering persoonlijk, voor het geval u onze eerdere mail niet hebt ontvangen.
Wij verzoeken u vriendelijk om uw toegezegde bedrag, bij onze persoonlijke rondgang, over te maken via de onderstaande link:
BuurtAED voor Achterwerf, 1357 Almere.
Bent u een van de 49 donateurs? Dan kunt u deze herinnering als niet verzonden beschouwen.
Zodra het benodigde bedrag is ingezameld, brengen wij u op de hoogte. Bij voldoende financiering zullen we direct overgaan tot de aanschaf van de BuurtAED.
Heeft u vragen of opmerkingen? Neem gerust contact met ons op, we helpen u graag.
Met vriendelijke groet,De Achterwerf Voorzorgcirkel Groep
Ook een BuurtAED in jouw straat?
Zamel met je buren geld in voor een AED + buitenkast met korting