Dank voor jullie donatie !!  

 

Nadat ik gisteren ( 17-11-2018) het initiatief heb opgepakt om de inzamelingsactie te starten voor het AED apparaat in onze wijk, heb ik direct warme reacties mogen ontvangen van wijkbewoners.

De donaties voor deze AED, welke zo belangrijk is voor onze wijk, stroomden binnen. Wanneer je met de ogen knipperde, kwam het doelbedrag welke zal moeten worden opgehaald steeds meer in zicht.  Ik wil iedereen die gedoneerd heeft heel hartelijk bedanken voor de bijdrage.  

Hiermee heb je jezelf en je buren een zeer groot plezier gedaan.

We hebben (tijdens dit schrijven) nog 28 dagen te gaan om het benodigde geld binnen te slepen. Ik ben er van overtuigd dat dit gaat lukken....  De teller staat nu op € 599,-- euro,  (100 mensen die 6 euro doneren... en we zijn er!)

Praat erover met je directe buren ,  Praat erover op het schoolplein en in de wijk, Praat erover in de buurt-app  Laten we er samen voor zorgdragen dat dit belangrijke apparaat in onze wijk komt te hangen.

Informeer zoveel mogenlijk wijkbewoners, ook die vermoedelijk niet in de app zitten.

Met vriendelijke groet,

 

Joost Dootjes

 

Heeft u vragen?  U kunt mij vinden in de app-groep van de wijk.

18 Nov 2018 14:48 uur

Ook een BuurtAED in jouw straat?

Zamel met je buren geld in voor een AED + buitenkast met korting