Nog te gaan:
Locatie: Veenendaal
Initiator: Marry Ruiswijk

Na een reanimatieoproep 's nachts in de buurt werd duidelijk hoe belangrijk het is om in de buurt een beschikbare AED te hebben buiten kantooruren en op zeer korte afstand. 

Binnen zeer korte tijd al duidelijk dat veel buren bij willen dragen om dit te realiseren dus hopelijk snel het bedrag bij elkaar en hangt er binnenkort een AED🍀🤞.

De insteek is een AED in kast zonder slot bij iemand ter hoogte van het middengedeelte op de Buurtlaan Oost op een goed bereikbare locatie op te hangen Daarbij is er ook budget voor een reanimatietraining van 5 of 6 personen ter beschikking gesteld door Unive 

Wilt u behalve of i.p.v. een bijdrage u beschikbaar stellen als beheerder, een reanimatietraining volgen of uw erf beschikbaar stellen als locatie voor de AED dan graag een berichtje. 


Samen maken wij het verschil ❤️! 

€ 30 Krista
21:17 uur
€ 30 Cor
21:04 uur

Ook een BuurtAED in jouw straat?

Zamel met je buren geld in voor een AED + buitenkast met korting