Beste bewoners van eiland 7,

Zoals de meesten inmiddels weten is het ons gelukt om de AED voor ons eiland bij elkaar te sparen. Echt geweldig hoeveel enthousiasme er was en iedereen deze actie zo heeft gesteund!! Heel erg bedankt hiervoor!!

Het wachten is nu op de AED en waar deze mag worden geplaatst. Achter de schermen ben ik hier druk mee bezig.

Er zijn leveringsproblemen voor alle AED's, verwacht wordt dat onze AED ergens midden Mei aan mij wordt geleverd. 

Qua plaatsing heb ik meerdere instanties aangeschreven, maar wilde niemand echt meewerken. Ook de gemeente wilde niet helpen met de plaatsing van de AED en moest er zelf naar een plek worden gezocht. 

Omdat de flat op de Slufter een mooie centrale plek is had ik Ymere aangeschreven. Echter wilde Ymere de electriciteitskosten voor de AED niet op zich nemen en dit door de bewoners van de bewuste flat laten betalen. Nu zijn er 2 andere bewoners op ons eiland (ivm privacy weet ik niet of ik hun namen mag noemen) welke de electriciteitskosten voor de aankomende 5 jaar op zich willen nemen. Geweldig natuurlijk! Nu zijn we weer een stapje dichterbij de plaatsing. Echter heeft Ymere nog steeds geen definitief akkoord gegeven en moet hier nog op worden gewacht. 

Ik hoop u snel meer informatie te kunnen geven.

Met vriendelijke groet,

Denise van Os

 

25 Apr 2019 13:26 uur

Ook een BuurtAED in jouw straat?

Zamel met je buren geld in voor een AED + buitenkast met korting