Beste donateurs,

Allen hartelijk dank voor jullie giften! Dankzij jullie gift is de AED-actie in record-tijd geslaagd en komt er een AED in Hekelingen die 24/7 beschikbaar is.

Wij hoopten het doel te halen in de looptijd van 30 dagen, die een BuurtAED-actie mag duren, maar onze actie had slechts vier dagen (!) nodig. Wat ons betreft een groots succes!

Mocht u nog iemand kennen die wil doneren, dan kan dat via de bankrekening, deze giften zullen we gebruiken voor het aanschaffen van speciale kinder-electrodes voor de AED.

Wat gaat er nu nog gebeuren:

1. We hebben inmiddels bericht van BuurtAED gekregen, de AED en de kast kunnen we (hopelijk) aan het einde van de maand Maart verwachten. De AEDs worden geproduceerd in de VS en het invoeren van dergelijke apparaten is tegenwoordig aan strenge regels gebonden, waardoor de aflevering enige tijd in beslag neemt. Zodra de AED binnen is, zullen we hem installeren.

2. De mensen die zich hebben opgegeven voor de reanimatie-instructie krijgen op korte termijn een bericht met meer informatie. Zelf hadden we gedacht de reanimatie-instructies te kunnen voorbereiden tijdens de looptijd van de inzamelingsactie, die tijd ontbreekt nu dus..... We gaan ons best doen om u op korte termijn te informeren.

3. Doneren via BuurtAED is nu niet meer mogelijk, mocht u nog willen doneren, dan kan dat op de hieronder genoemde rekening. Deze bedragen zullen we gebruiken voor het uitbreiden van de AED met speciale kinder-electrodes.

NL 61 RABO 0327 2007 15  t.n.v Diaconie Protestantse gemeente Hekelingen - Maaswijk  o.v.v.  BuurtAED 

Zodra de AED geinstalleerd is zullen we u, indien mogelijk, via deze site informeren en via de social media.

Voor nu, allen nogmaals hartelijk dank voor uw gift!

Met vriendelijke groet, Jeroen en Ria, namens de

Protestantse gemeente Hekelingen-Maaswijk

19 Mar 2019 21:54 uur

Ook een BuurtAED in jouw straat?

Zamel met je buren geld in voor een AED + buitenkast met korting