Beste buurtbewoners,
Binnen één week hebben wij met zijn allen voldoende geld opgehaald voor een AED in de wijk. Ik wil iedereen bedanken voor de gulle giften die zijn gegeven. En nu? Graag wil ik jullie via deze weg informeren over de verdere afhandeling
Levering:
Procardio is de leverancier van de AED en de buitenkast met pincode slot. Deze zal in ongeveer acht (8) weken geleverd worden. Helaas een wat langere levertijd dan gewenst maar we hebben over ongeveer twee maanden de AED hangen! :)
Plaatsing:
De AED zal worden geplaatst in de Griendstraat (huisnummer 43) worden geplaatst. Dit zal direct links naast de voordeur zijn. Wij zorgen ervoor dat de hangplek duidelijk zichtbaar is voor de wijk. Er moet een eigenaar gekoppeld worden aan de AED en dat zal ik, Jeroen van Haasteren, zijn.
Kosten:
Wij (Griendstraat 43) zullen de stroomkosten persoonlijk op ons nemen (AED heeft stroom nodig om te kunnen verwarmen en koelen). Ook het onderhoud na vijf (5) jaar nemen wij op ons. Omdat de AED wordt aangemeld bij hartslagnu (en 112) zal na gebruik van de AED de kosten om hem weer gebruiksklaar te maken worden vergoed. Mocht dat om welke reden dan ook niet vergoed worden dan zullen wij er alles aan doen om de AED hoe dan ook weer in werking te krijgen.
Aanmelden voor 112 oproepen:
Het is fijn om een AED in de wijk te hebben. Maar de wijk wordt pas echt veiliger als een AED ook is aangemeld bij hartslagnu en 112. Na aanmelding is de AED inzetbaar bij oproepen van 112 voor alle burger hulpverleners. De pincode die op de buitenkast zit is dan ook bekend bij alle hulpverleners en wordt via het oproepsysteem gedeeld met diegene die het nodig hebben.
Met vriendelijke groet,
Jeroen van Haasteren
Ook een BuurtAED in jouw straat?
Zamel met je buren geld in voor een AED + buitenkast met korting