Per abuis heeft Paul van Doorn een actie aangemeld in de Verheesstraat. Het komt wel meer voor dat mensen per ongeluk een actie starten en deze kennelijk ook bevestigen met de mail die ze ontvangen. Dit is géén actie.
We proberen deze meneer te localiseren en te helpen het probleem op te lossen.
De echte actie van de Verheesstraat voor een AED rond de Tongelresestraat is met succes afgerond. Gefeliciteerd Nicole.
Geestenberg / Muschbroek heeft nu aan de twee uiteinden, Verheesstraat en Houbraken, twee AED's, die via 112 geactiveerd kunnen worden. Voor het midden en zuiden van de wijk is dit niet voldoende om binnen 6 minuten de AED actief te laten zijn. Daarvoor is de afstand te groot.
Een AED bij Lidl is voor privé gebruik en niet aangemeld bij 112. Als de winkel open is en er wordt om hulp gevraagd, zal men in principe meekomen.
Ook een BuurtAED in jouw straat?
Zamel met je buren geld in voor een AED + buitenkast met korting