De flyers zijn in een (klein) deel van onze wijk verspreid, en er zijn al nieuwe donaties! Dank Bastiaan en Marianne, Inge, Richard en Mary! Vandaag nieuwe flyers printen en ook in de straten rondom de rijsbes brengen. Want we zijn er nog niet.. Willen jullie ook delen via social media?

Verder is het ook goed om te weten wie al eens een AED training heeft gedaan. Het is mogelijk om je als hulpverlener aan te melden, zodat je een melding krijgt als er in de buurt een reanimatie is en waar een AED is. Dit scheelt kostbare minuten, wat niet alleen een grotere kans op overleving geeft, maar ook op een goede kwaliteit van leven. 

Ik doe elk jaar een AED/reanimatie training en merk dat er altijd weer iets is weggezakt! Er zijn mogelijkheden genoeg om trainingen in de buurt te volgen (zie ook site van de hartstichting), dus misschien ook iets voor jou?

 

groet,

Marieke

 

22 Dec 2018 11:20 uur

Ook een BuurtAED in jouw straat?

Zamel met je buren geld in voor een AED + buitenkast met korting