Binnen een relatief korte tijd is het samen met de buurten rondom 't Ruempol gelukt om het bedrag tot aanschaf van een AED apparaat binnen te halen. Alle donateurs hartelijk dank hiervoor. Inmiddels is het AED apparaat bevestigd op de muur naast de ingang van 't Ruempol en hebben bijna dertig buurtbewoners uit de omliggende straten rondom 't Ruempol de cursus ‘Gebruik AED’ gevolgd bij MynBHV.
Een AED apparaat heeft echter ook onderhoud nodig. Zo kost het vervangen van een batterij en elektroden rond de
€ 320,- . Daarom is het belangrijk dat er een potje geld is voor onvoorziene kosten. Wij zullen daarom een beroep blijven doen op de buurtbewoners om een reservepotje op te zetten en vragen jullie dit in jullie straat onder de aandacht te brengen en te houden! Met € 1,00 per huishouden per jaar, bv inning via je eigen buurtvereniging, moeten we al behoorlijk in deze kosten kunnen voorzien. Het is doorlopend mogelijk om geld te doneren. U kunt het bedrag in een enveloppe inleveren bij de heer W. Hekkelman, De Kotten 9 in Laren.
Ons doel is behaald en daarmee de missie geslaagd.
Deze commissie zal worden ontbonden. Dat betekent echter dat we mensen nodig hebben die zorg willen dragen voor continuïteit. Heeft u daarvoor belangstelling, laat het ons weten via het mailadres: AED.ruempol@gmail.com.
Henk Rekers, Wilma Platerink, Wim Hekkelman, Ria Langeler, Wilma Kuiper
Ook een BuurtAED in jouw straat?
Zamel met je buren geld in voor een AED + buitenkast met korting