Hallo buurtgenoten,

Hoera! het is een feit! 
Het benodigde bedrag voor de AED inclusief de kast met 5 jaar onderhoud is gehaald!!
Na maarlieft 61 donaties is het volledige bedrag binnen. Geweldig!! compliment aan jullie allemaal!
Het plan was eerst om het rest bedrag nog via de gemeente te verkrijgen omdat ik niet wist of wij tijdig het eindbedrag zouden halen.
Een aantal buurtgenoten attendeerde mij hier op dat er misschien mogelijkheden hier voor waren.
Na een aantal telefoontje en berichtjes met de Buurtregiseur van gemeente Eemsdelta voor het dorp Loppersum, ben ik er achter gekomen dat er sinds kort (1 januari 2023) hier mogelijkheden voor zijn.
Echter bleven de donatie binnenstromen. Geweldig!!!
Dit heeft geresulteerd dat wij als buurt het volledige bedrag hebben gehaald.
Ik heb contact gehad met de organistatie van buurtaed.nl en heb begrepen dat er tegen een kleine meerprijs 5 jaar extra onderhoud er bij gekocht kan worden. Ik ga proberen om deze meerprijs via de gemeente Eemsdelta aan te vragen zodat onze buurt AED voor de komende 10 jaar onderhouden wordt.
Ik krijg hier volgende week meer duidelijkheid over, ik hou jullie hiervan op de hoogte.
Inmiddels is het wel een feit dat wij binnenkort in onze buurt een AED krijgen door jullie steun en bijdrage.
Na het weekend wordt er contact opgenomen met mij door het bedrijf die de AED komt leveren.
Hierbij zal de leveringsdatum bekend worden. Zodra de AED met bijbehorende kast is geleverd, plannen ik en André Woortman zo snel mogelijk een moment in om de AED met kast, bij hem aan de gevel van zijn woning te plaatsen.
Het zou uiteraad leuk zijn dat we de kast, een soort van onthullen en een fotomomentje er bij kunnen maken met de buurtbewoners.
Zodra de AED er hangt zal deze ook gelijk worden aangemeld bij hartslagnu.nl zodat de burgerhulpverleners de kast makkelijk kunnen vinden en bij een alarmering de code van het slot van de kast automatisch mee gezonden krijgen op hun mobiele telefoon.
Ik hou jullie op de hoogte van alle verdere ontwikkelingen.
Nogmaals ontzettend bedankt voor al jullie donaties!!!! samen hebben we dit gefixt!!

Met vriendelijke groet,

Geert Doornbos

 

14 Jan 2023 01:54 uur

Ook een BuurtAED in jouw straat?

Zamel met je buren geld in voor een AED + buitenkast met korting