Beste buurtbewoners,
Er is op het moment dat ik dit schrijf 2372 euro binnengebracht door 42 donateurs. Fantastisch natuurlijk, maar er is nog ruim 300 euro nodig. De actie loopt nog TOT dit weekend, dan MOET het hele bedrag rond zijn. Anders is de actie MISLUKT.
Ik hoef maar een paar stappen naar buiten te zetten of ik word aangesproken door buurtgenoten. Iedereen vind dat er een buurtAED moet komen, iedereen zegt te hebben gedoneerd of het van plan te zijn.
Maar er zijn bijna 500 leden van Gein4All, er zijn 1500 flyers verspreid. Hoe kan het dan dat er maar 42 donaties zijn?
Een maand geleden heeft Liander voor de stroomstoring 35 euro aan elk huishouden in de buurt overgemaakt. Een aantal leden van Gein4All, waaromder ikzelf, hebben ervoor gestreden dat Liander vorige week met nog 20 Euro over de brug is gekomen. Als iedereen die twee tientjes zelf leuk gebruikt, mag dat natuurlijk. Of misschien heeft u wel zo'n roodstand dat u er niet eens aan kunt komen.
Als er maar 30 mensen nog over de brug getrokken kunnen worden om een tientje over te maken, dan zijn we er.
Dus alstublieft, deel dit bericht via alle social media, trek uw buren over de streep.
https://www.buurtaed.nl/project/buurtaed-voor-wethouder-in-t-veldstraat-1107-amsterdam
Hartelijk dank,
Maggy
Ook een BuurtAED in jouw straat?
Zamel met je buren geld in voor een AED + buitenkast met korting